TESLİMAT VE İADE

TESLİMAT VE İADE KOŞULLARI

Online Olarak Alınan Ürünler Nasıl İade Edilir?

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsur. Herhangi bir nedenden dolayı siparişinizden memnun kalmadığınızda, ürün ya da ürünlerinizi, kullanılmamış, hasar görmemiş, kirlenmemiş ve etiketleri çıkarılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten 1-3 iş günü içinde iade edebilirsiniz.

Faturasız ürün kesinlikle kabul edilmemektedir.

Sipariş bilgilerinizi kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir. Sipariş bilgilerinizi girmediğiniz takdirde iade işleminiz sağlanmayacaktır.

Gönderdiğiniz ürünün iade mi değişim mi olduğunu kargonun içerisine yazmanız gerekmektedir.. İade ise hesap ad soyad ve iban bilgilerinii kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir.

İade veya değişim olduğunu belirtmediğiniz takdirde gönderiniz değişim sayılacak ve değişim koşulları uygulanacaktır.

Ürünü Yurtiçi kargo dışında herhangi bir kargo firmasıyla göndermeniz durumunda; alıcı ödemeli paketler kabul edilmeyecektir. Kargo ücretinin tarafınızca karşılanması halinde, ödemesi bulunmayan paketler genel merkezimizde bulunan iade ve inceleme departmanımız tarafından teslim alınacaktır.

Ürünün merkezimize ulaşıp ulaşmadığının takibini sağlamak için kargo firmasından takip numarası talep ederek takip sağlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz ürünler iade ve inceleme departmanımıza ulaştığında, paket açılımı ve sisteme giriş süresi 2 iş günüdür. Gönderdiğiniz ürün iade koşullarına uygunsa onay, değilse red şeklinde dönüş alırsınız.

İade koşullarından herhangi birini bulundurmayan ürünlerin iadesi reddedilerek, tarafınıza karşı ödemeli olarak kargolanır.

İade Süreciniz Nasıl İşlemektedir?

İade gönderiniz, bize ulaştığında ve onay süreci tamamlandığında sizi bilgilendirecek ve ücret iadesi işlemlerinize hemen başlayacağız. Bankanızın ödeme işlem süreçlerine bağlı olarak iadenizin hesabınıza yansıması 14 gün sürebilir.

Kapıda ödeme ve banka kartı ile ödeme yaptığınız siparişlerde Müşteri Hizmetleri Merkezi’miz banka hesap bilgilerinizi istemek üzere telefon ya da e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

Kredi kartı ile oluşturduğunuz siparişlerinizde, iade tutarı doğrudan kullandığınız banka hesabınıza yapılacaktır.

Mağazada Değişim Sağlanabilir Mi?

Mağazadan iade işlemi sağlanamaz. İade işlemleri sadece online da geçerlidir.

İndirimli ve kampanya kapsamındaki ürünlerde iade süreci nasıl işlemektedir?

İndirimli ve kampanya kapsamındaki tüm ürünlerde iade durumu mevcut değildir.

Siparişimdeki hediye ya da kampanyalı ürünleri iade edebilir miyim?

Hediye ya da kampanyalı ürünler için iade süreçleri promosyona göre farklılık gösterir. Bilgi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

Online Olarak Alınan Ürünlerde Değişim Sağlanabilir Mi?

Değişimini yapmak istediğiniz ürünü teslim tarihinden itibaren en geç 1-3 iş günü içinde kullanılmamış veya zarar görmemiş halde faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargo anlaşma kodu ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Sipariş bilgilerinizi kargo paketinin içine eklemeniz gerekmektedir. Sipariş bilgilerinizi girmediğiniz takdirde değişim işleminiz sağlanmayacaktır. Ürünü yalnızca Yurtiçi kargo ile gönderebilirsiniz. Aksi takdirde kargo kabul edilmeyecektir.

Gönderdiğiniz ürünün iade mi değişim mi olduğunu kargonun içerisine yazmanız gerekmektedir.

Değişim Süreciniz Nasıl İşlemektedir?

Değişim yapacağınız ürün tutarından kargo bedeli düşülerek hediye çeki tanımlanır, hediye çeki cep numaranıza SMS olarak gelecektir. Verilen hediye çeki ile sitemizden dilediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz.

Mağazada Değişim Sağlanabilir Mi?

Mağazalarımızdan satın almış olduğunuz kullanılmamış ve tekrar satın alınabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünleri, yine mağazamızı ziyaret ederek değiştirebilirsiniz.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek sipariş numaranız ve iletişim bilgileriniz ile birlikte siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz sadece sipariş alındı aşamasında iptal edilebilir.